Hakkımızda

Loca Bilişim İnternet Hizmetleri, 2001 yılında Dilara Tekstil Sanayi Tic.Ltd.Şti. bünyesinde hizmete başlamış ve 2003 yılında Şirket sözleşmesine bağlı kalarak Kültür Net İnternet Kafe-İnternet Hizmetleri ve Bilişim Ltd.Şti bünyesinde hizmetlerine devam etmiştir. 2003 yılından 2006 yılına kadar Kültür Net bünyesinde hizmetlerine devam eden firmamız 2006 yılında Loca Bilişim adıyla piyasaya girmiştir.Firmamız bir İnternet Hizmetleri, Elektronik ticaret, Web Hizmetleri oluşumudur. Kısa bir süre içinde büyük başarı elde etmiş ve müşterilerine güven ve kaliteli bir hizmet vermiştir.

Loca Bilişim' in kuruluş amacı; günümüzde Türkiye'de de çok hızlı büyüyen ve çabuk bir yer edinen Internet dünyasında yer alan ve/veya almayı düşünen firmaların tüm ürün ve  hizmetlerinin kullanıcıya daha kolay ulaşması, bilgi/belge ve kaynaklarında zamanla meydana gelebilecek hasarların en aza indirgenmesi, web site yöneticileri, firma-şirket sahiplerinin web yüklerinin tarafımızca yüklenilmesidir. Tüm müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetler bizzat takip edilmekte ve sınırsız hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz.
Loca Bilişim MİSYONU
Hizmet vermekte olduğumuz müşterilerimize güven vermek, kalite, hız ve prensiplerine bağlı, etik değerleri olan, müşteri odaklı çözümlere önem veren, sosyal sorumluluk sahibi bir kurum olmaktır. Etik değerlerimizden ve titiz çalışmalarımızdan ödün vermeden tam kadro hizmet vermekteyiz.
 

Loca Bilişim VİZYONU
Yeni ve müşteriye özel çözümler sunan, bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörde öncü olan, toplumsal kalitenin gelişimini hedefleyen, Türkiye de Ve Dünyada Profesyonel Web  Çözüm Sağlayıcısı olmaktır.

Loca Bilişim HİZMET  POLİTİKASI
Bizler hizmet politikalarımızı,
* Güven,
* Güvenlik,
* Profesyonellik,
* Kalite,
* Hız,
* Performans ve teknolojinin sunduğu en son imkanları kullanma kriterlerine odaklı olarak tasarladık.
Web Hizmetlerimiz İçin;
Vergi Dairesi: Saraylar/DENİZLİ
Vergi No : 46528046410

Barındırma Hizmetlerimiz İçin;
Vergi Dairesi : Muğla/Ortaca
Vergi No : 5240160240Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Loca Bilişim
Bulunduğunuz Sayfa:   Home HAKKIMIZDA