Popüler İş Ortaklar

Popüler Üreticiler

Haber Listemiz


Garanti Politikamız

Memnuniyet Garantisigaranti-politikamiz.gif

Hizmet kalitemizi sürekli kılmak, kaliteli, kesintisisiz ve sürekli gelişen hizmet anlayışı ve müşteri odaklı çalışmalarımız ile memnuniyetinizi garantiliyoruz.

15 Gün Geri Ödeme Garantisi
LOCA Bilişim İnternet Hizmetleri, bulundurma hizmeti (web hosting) hizmeti satın alan müşterilerine, 15 gün koşulsuz para iade garantisi vermektedir. Bu 15 günlük süre, müşteri hesabının açılması ile başlar ve taahhüt edilen sürenin geçmesiyle son bulur. Müşteri bu süre içerisinde hesap iptali başvurusunda bulunursa, iptali başvurusunun ardından müşteri hesabı derhal kapatılır ve yapılan bütün tahsilatlar, kredi kartına geri döndürülür veya ödeme banka transferi ile yapıldıysa müşterinin bildireceği bir hesaba yatırılır.

Sınırlamalar
Müşteri hesabının Kullanım Sözleşmesi'nde belirtilen durumlardan kaynaklanan sebeplerle askıya alınması durumunda, 15 gün geri ödeme garantisi de geçerli değildir.

%99.5 Servis Sürekliliği Garantisi
Müşterilerimizin hizmet kalitemiz ve sürekliliğimiz hususunda kendilerini güvende hissedebilmeleri için %99.5 servis sürekliliği garantisi verilmektedir.

Sınırlamalar
On-line işlemlerde sık sık problemlerle karşılaşılabilmektedir. Web sitenize ve diğer servislere, LOCA Bilişim altyapısından kaynaklanmayan problemler dolayısıyla ulaşamadığınız zamanlar olabilir. İnternet hizmetinizi aldığınız internet servis sağlayıcınızdan veya ISS'niz ile LOCA Bilişim arasındaki altyapı ve routing problemlerinden kaynaklanan bağlantı yavaşlıkları ve hatta kopmaları yaşanabilir. Bu türden sebeplerden ortaya çıkan problemlerden LOCA Bilişim İnternet Hizmetleri sorumluluk kabul etmemektedir. Servis sürekliliği garantisinin tek ölçütü IP Switch şirketinin, What's Up Gold yazılımının sağladığı aylık istatistiklerdir.

LOCA Bilişim İnternet Hizmetleri gerektiği zamanlarda sunucular ve network donanımları üzerinde çeşitli bakımlar yapmaktadır. Bu tür sistem bakımları hesap kontrol panelleri ve duyuru servisleri aracılığıyla müşterilerimize duyurulacaktır. Bu tür bakımlar sırasında meydana gelen servis kesintileri, servis sürekliliği garantisi kapsamında değildir.