Popüler İş Ortaklar

Popüler Üreticiler

Haber Listemiz


Kullanım Sözleşmesi

LOCA Bilişim İnternet Hizmetleri web tasarım, web yazılım, alan adı tescili, web kullanim-sozlesmesi.gifalanı kiralama (web hosting) hizmeti veren bir şirkettir. Web tasarımı ve yazılımı hizmeti sağladığımız tüm müşterilerimizle yazılı bir hizmet sözleşmemiz ayrıca imzalanmaktadır. Bu sözleşme web hosting ve domain tescil hizmetlerimizden faydalanacak müşterilerimiz için hazırlanmıştır.

Sorumluluklarımız
LOCA Bilişim  İnternet Hizmetleri Web hosting müşterilerine karşı sorumlulukları;
- LOCA Bilişim web hosting müşterilerine hizmet süresince, paket kotaları doğrultusunda, web sitesi bulundurma, ftp erişimi, e-posta servisi sağlamayı ve bu hizmetlerini "Garanti Politikamız" sayfasında belirtilen garantiler kapsamında vermeyi taahhüt eder.
- LOCA Bilişim kullanım şartları, ödeme yükümlülüklerinin yerine getirilmesi durumunda, hizmeti tek taraflı olarak durduramaz.
- LOCA Bilişim yapılacak tüm adres, telefon, sunucu yerleşim değişikliklerini müşterilerine en az 1 hafta önceden e-posta yoluyla haber vermeyi taahhüt eder.
- LOCA Bilişim, web hosting müşterilerine hizmet başlangıç tarihinden itibaren, hizmet süresi boyunca, teknik destek vermeyi taahhüt eder.
- Tüm web hosting servislerinin kalitesini korumayı, gerekli yazılım güncellemelerini yapmayı, sunucunlarındaki bakım ve güncelleme işlemlerinden önce müşterilerini e-posta yoluyla uyarmayı taahhüt eder.
- LOCA Bilişim sunucuları üzerinde bulunan ve tamamiyle müşterilerine ait olan; yayın, döküman, yazılım ve çoklu ortam (multimedya) içerikten içeriğinden ve bu tarz içerik ve yayınların getireceği yasal yükümlülüklerden sorumlu değildir.
- LOCA Bilişim servislerinin kullanımı tamamıyla kişi ve kurumların kendi tercihleri olup doğabilecek her türlü riski kendileri üstlenmaktedirler.
- LOCA Bilişim müşteri seçme hakkını kullanarak istemediği kişi veya kurumlara hizmet vermeyi reddedebilir.
- LOCA Bilişim kendi ağları ve bağlı diğer ağlar üzerinde gerçekleşecek her türlü data transferi hakkında hiç bir güvenlik ve gizlilik garantisi vaad etmemektedir. Kişisel bilgileri nasıl kullanıdığımızla ilgili ayrıntılı bilgiyi "Gizlilik Sözleşmesi" sayfasında bulabilirsiniz.
- LOCA Bilişim kendi ağları ve bağlı diğer ağlar üzerinde gerçekleşecek her türlü data transferi hakkında hiç bir güvenlik ve gizlilik garantisi vaad etmemektedir.


Web Hosting Kullanım Şartları
LOCA Bilişim aşağıda listesi verilen içeriklerin barındırılmasına izin vermez:
- Yasa Dışı Yayın: Telif Hakları saklı çalışmalar, ticari ses, video, müzik dosyaları ve diğer yasalarca yasaklanmış materyaller.
- Ahlaka Aykırı Materyal: Pornografi, erotik resimler, videolar ve benzeri içerikler barındıran yayınlar. (Bu tanımın içeriğinin belirlenmesine LOCA Bilişim karar verir.)
- Online/Offline Oyun ve Animasyon: İçinde online/offline Kumar ve benzeri içerikler bulunan Jumpling, MUDs, Egg Drop, interaktif oyunlar.
- Rencide Edici Materyal: Herhangi bir din, dil, ırk, cinsiyet, ve benzeri toplumsal grupları baz alan ayrımcı ve öfke içeren içerikler.
- Warez: Çalıntı yazılım, emulator, hacking, freaking, şifre kırıcılar, kriptoloji yazılımları ve benzeri...
- Canlı Yayın: Flash ve Shockwave dışındaki yayın araçlarının (bu konuda yapılacak özel anlaşmalar hariç) yoğun kullanımı.

Spam Yasağı
LOCA Bilişim sunucuları üzerinde herhangi bir spam yazılımının bulundurulması, çalıştırılması kesinlikle yasaktır. Bu kuralın ihlal edilmesi durumunda hesabınız dondurulacaktır. Sunucu performansının bu tür illegal aktivitelerden olumsuz etkilenmesi halinde ise LOCA Bilişim hizmeti tarafsız fesh etme hakkına sahiptir.

 Ödeme
Tüm servisler ödemenin gerçekleşmesinden sonra hizmete başlar. LOCA Bilişim istediği zaman dilediği şekilde fiyatlar üzerinde değişiklik yapabilir, fakat ödeme süresi boyunca ödemesi tamamlanmış olan hesapların fiyatları sabittir. Ödeme süresi bittiğinde ilgili paketin fiyatı kadar olan miktar kullanıcıdan onay alınarak tekrar talep edilir.